All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Kypr 2021/2022    >    
Agia Napa    >    

Hotel Sea Cleopatra Napa na Kypru

Hotel Sea Cleopatra Napa s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená na Kypru v lokalitě Agia Napa - Hotel Sea Cleopatra Napa. Last Minute a All Inclusive pobyty v kyperské lokalitě Agia Napa 2021.

Hotel Sea Cleopatra Napa - volné termíny

Hotel Sea Cleopatra Napa - All Inclusive
★★★
Dovolená Kypr v létě 2021 v lokalitě Agia Napa v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sea Cleopatra Napa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až pátek 18. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 22 % aktuálně ceně 19680,- CZK.
Hotel Sea Cleopatra Napa - Snídaně
★★★
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Agia Napa v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sea Cleopatra Napa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 57 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální online ceně 19780,- Kč.
Hotel Sea Cleopatra Napa - Snídaně
★★★
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Agia Napa v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sea Cleopatra Napa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až pátek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % aktuálně ceně 19780,- CZK.
Hotel Sea Cleopatra Napa - Polopenze
★★★
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Agia Napa v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sea Cleopatra Napa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. říjen až pátek 15. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 155 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální online ceně 16380,- Kč.
Hotel Sea Cleopatra Napa - Snídaně
★★★
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Agia Napa v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sea Cleopatra Napa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 15. říjen až pátek 22. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 162 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % aktuálně ceně 14480,- CZK.

Dovolenou Agia Napa 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Kypr vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Kypru vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Kypru si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Kypru žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021/2022 nebo například dovolenou Turecko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy USA.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Agia Napa, jedno z nejznámějších letovisek se může svým návštěvníkům pochlubit krásnými písčitými plážemi (např. pláží Nissi, dále Makronisos, či pláží Kryo Nero), ale také pověstným bohatým a rušným nočním životem. Z památek pak určitě stojí za zhlédnutí v centru města se nacházející pěkný benátský klášter, jež byl založen kolem roku 1530.