All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Dovolená Kypr 2022/2023    >    

Coral Bay Dovolená 2022/2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Coral Bay 2022/2023 levně. Zájezdy na Kypr s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Coral Bay. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Coral Bay Dovolená 2022/2023

Základní informace

Dovolená Kypr v zimě 2022 v letovisku Coral Bay v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Crown Resorts Horizon, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 8. prosinec až čtvrtek 15. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 5 dní za aktuální cenu 26390,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kypr v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru. Na základě 49 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Crown Resorts Horizon 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Coral Bay Dovolená 2022/2023
Crown Resorts Horizon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 26 390 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (49 hodnocení)

Základní informace

Dovolená na Kypru v zimě 2022 v lokalitě Coral Bay v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Crown Resorts Horizon od Invie v délce 16 dní - 15 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 9. prosince do soboty 24. prosince s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 35590,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Crown Resorts Horizon je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 49 cestovatelů).


Coral Bay Dovolená 2022/2023
Crown Resorts Horizon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 35 590 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (49 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Kypr v zimě 2022 v letovisku Coral Bay v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Crown Resorts Horizon, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 12. prosinec až čtvrtek 22. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 9 dní za aktuální cenu 30290,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kypr v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru. Na základě 49 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Crown Resorts Horizon 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Coral Bay Dovolená 2022/2023 - Crown Resorts Horizon
Crown Resorts Horizon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 30 290 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (49 hodnocení)

Základní informace

Dovolená na Kypru v zimě 2022 v lokalitě Coral Bay v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Crown Resorts Horizon od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 14. prosince do středy 28. prosince s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 11 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 35590,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Crown Resorts Horizon je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 49 cestovatelů).


Coral Bay Dovolená 2022/2023 - Crown Resorts Horizon
Crown Resorts Horizon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 35 590 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (49 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Kypr v zimě 2022 v letovisku Coral Bay v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Crown Resorts Horizon, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 15. prosinec až neděle 25. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 12 dní za aktuální cenu 30290,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kypr v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru. Na základě 49 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Crown Resorts Horizon 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Coral Bay Dovolená 2022/2023 - Crown Resorts Horizon
Crown Resorts Horizon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 30 290 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (49 hodnocení)
Dovolená na Kypru v zimě 2023 v lokalitě Coral Bay v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Panareti Coral Bay Resort od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 2. ledna do čtvrtka 5. ledna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 30 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 16781,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Panareti Coral Bay Resort je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 18 cestovatelů).
Coral Bay Dovolená 2022/2023 - Panareti Coral Bay Resort
Panareti Coral Bay Resort
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 16 781 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (18 hodnocení)

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Dovolenou Coral Bay 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Kypru. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Kypr vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Kypr vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Kypru vybráním příslušných měsíců:

Pobyt na Kypru si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Kypru z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Rakousko 2022, dovolenou Řecko 2022, dovolenou Slovensko 2022/2023 nebo například dovolenou Slovinsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Spojené arabské emiráty.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Kypru může být třeba doprava. Na dovolenou na Kypr 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Kypr letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Kypru si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Kypru můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Kypru pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Coral Bay nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal