All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Kypr 2022/2023    >    

Dovolená Kissonerga Last Minute

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Kissonerga 2022 levně. Zájezdy na Kypr s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Kissonerga. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Dovolená Kissonerga Last Minute

Queens Bay Paphos
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 435 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Kypr na jaře 2022 v lokalitě Kissonerga v 3hvězdičkovém ubytování Queens Bay Paphos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 30. březen až středa 6. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 70 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10435,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kypr v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru. Na základě 3 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Queens Bay Paphos je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Queens Bay Paphos
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 435 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Kypr na jaře 2022 v resortu Kissonerga v 3hvězdičkovém ubytování Queens Bay Paphos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 30. března do středa 6. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 70 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10435,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 3 cestovatelů).
Queens Bay Paphos
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 798 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Kypr na jaře 2022 v lokalitě Kissonerga v 3hvězdičkovém ubytování Queens Bay Paphos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 30. březen až středa 6. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 70 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9798,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kypr v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru. Na základě 3 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Queens Bay Paphos je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Queens Bay Paphos
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 700 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Kypr na jaře 2022 v resortu Kissonerga v 3hvězdičkovém ubytování Queens Bay Paphos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 30. března do středa 6. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 70 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9700,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 3 cestovatelů).
Queens Bay Paphos
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 337 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Kypr na jaře 2022 v lokalitě Kissonerga v 3hvězdičkovém ubytování Queens Bay Paphos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až pátek 8. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 72 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 10337,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kypr v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru. Na základě 3 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Queens Bay Paphos je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Queens Bay Paphos
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 435 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Kypr na jaře 2022 v resortu Kissonerga v 3hvězdičkovém ubytování Queens Bay Paphos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. dubna do pátek 8. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 72 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10435,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 3 cestovatelů).
Queens Bay Paphos
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 843 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Kypr na jaře 2022 v lokalitě Kissonerga v 3hvězdičkovém ubytování Queens Bay Paphos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. duben až středa 13. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 77 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8843,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kypr v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru. Na základě 3 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Queens Bay Paphos je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Queens Bay Paphos
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 774 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Kypr na jaře 2022 v resortu Kissonerga v 3hvězdičkovém ubytování Queens Bay Paphos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. dubna do středa 13. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 77 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9774,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 3 cestovatelů).
Queens Bay Paphos
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 676 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Kypr na jaře 2022 v lokalitě Kissonerga v 3hvězdičkovém ubytování Queens Bay Paphos, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. duben až středa 13. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 77 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9676,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kypr v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru. Na základě 3 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Queens Bay Paphos je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Queens Bay Paphos
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 892 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Kypr na jaře 2022 v resortu Kissonerga v 3hvězdičkovém ubytování Queens Bay Paphos od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 6. dubna do středa 13. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 77 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8892,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 3 cestovatelů).

Zobrazeno 1-10 z 51 nalezených

Dovolenou Kissonerga 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Kypru. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Kypr vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Kypr vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Kypru vybráním příslušného měsíce:

Pobyt na Kypru si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Kypru z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2022, dovolenou Keňa 2022, dovolenou Kuba 2022/2023 nebo například dovolenou Kypr 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Kypru může být třeba doprava. Na dovolenou na Kypr 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Kypr letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Kypru si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Kypru můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Kypru pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Kissonerga nebo sekci dovolená s dětmi.