Moře u Agia Napa - Kypr
Vlajka Kypru

Aktuální nabídka dovolené na Kypru v lednu 2021. Last Minute zájezdy na Kypr za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu na Kypru. Kypr All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Leden na Kypru.

1Kypr.cz    >    

Dovolená na Kypru - leden 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kypr v lednu 2021

Alexander The Great Beach Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pátek 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 23590,- Kč.
 
Alexander The Great Beach Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. leden až sobota 9. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 22590,- Kč.
 
Alexander The Great Beach Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 3. leden až neděle 10. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 102 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 21590,- Kč.
 
Alexander The Great Beach Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 4. leden až pondělí 11. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 21590,- Kč.
 
Alexander The Great Beach Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 5. leden až úterý 12. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 21590,- Kč.
 
Alexander The Great Beach Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 6. leden až středa 13. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 21590,- Kč.
 
Crown Resorts Horizon
Dovolená Kypr v zimě 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Crown Resorts Horizon, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 6. leden až neděle 10. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 12407,- Kč.
 
Alexander The Great Beach Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 7. leden až čtvrtek 14. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 21590,- Kč.
 
Alexander The Great Beach Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. leden až pátek 15. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 21590,- Kč.
 
Crown Resorts Horizon
Dovolená Kypr v zimě 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Crown Resorts Horizon, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 8. leden až pondělí 11. leden, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10749,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 35 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kypr podle měsíce odjezdu

Kypr All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal