Moře u Agia Napa - Kypr
Vlajka Kypru

Aktuální nabídka dovolené na Kypru za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy na Kypr bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Kypr 2021.

Dovolená Kypr    >    

Kypr levně - Kypr 2021

Vyhledávání zájezdů

Kypr levně podle termínu

Sempati
Dovolená Kypr na jaře 2021 v lokalitě Severní Kypr, v místě Lapithos v 3.5hvězdičkovém ubytování Sempati, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až pondělí 17. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 14895,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m, vzdálenost od centra města: 15 km, vzdálenost od letiště: 45 km.
 
Veronika
Dovolená Kypr na jaře 2021 v lokalitě Paphos v 3hvězdičkovém ubytování Veronika, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až pondělí 17. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 14711,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Veronika
Dovolená Kypr na jaře 2021 v lokalitě Paphos v 3hvězdičkovém ubytování Veronika, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. květen až pondělí 24. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 14711,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Best Western Plus Larco Hotel
Dovolená Kypr na jaře 2021 v lokalitě Larnaca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Plus Larco Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až pátek 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 14980,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel Flora Maria
Dovolená Kypr na jaře 2021 v lokalitě Agia Napa v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Flora Maria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až pátek 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 14680,- CZK.
 
Hotel Sea Cleopatra Napa
Dovolená Kypr na jaře 2021 v lokalitě Agia Napa v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sea Cleopatra Napa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až pátek 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 14580,- Kč.
 
Veronika
Dovolená Kypr na jaře 2021 v lokalitě Paphos v 3hvězdičkovém ubytování Veronika, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až pondělí 31. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 14711,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hotel Club Simena
Dovolená Kypr na jaře 2021 v lokalitě Severní Kypr, v místě Karsiyaka v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Club Simena, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až pátek 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 13980,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tobogány, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 2 km, vzdálenost od centra města: 18 km, vzdálenost od letiště: 55 km.
 
Hotel Sempati
Dovolená Kypr na jaře 2021 v lokalitě Severní Kypr, v místě Lapithos v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sempati, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až pátek 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 12980,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Potápěčské centrum, Klidná lokalita, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m, vzdálenost od centra města: 15 km, vzdálenost od letiště: 45 km.
 
Callisto Holiday Village
Dovolená Kypr na jaře 2021 v lokalitě Agia Napa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Callisto Holiday Village, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až pondělí 31. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 14435,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 171 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Kypr podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal