Moře u Agia Napa - Kypr
Vlajka Kypru

Columbia Beach Resort Pissouri s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Kypru v lokalitě Limassol - Columbia Beach Resort Pissouri. Last Minute pobyty v kyperské lokalitě Limassol 2019.

1Kypr.cz    >    
Limassol    >    

Columbia Beach Resort Pissouri

Vyhledávání zájezdů

Columbia Beach Resort Pissouri podle termínu

Columbia Beach Resort Pissouri
Dovolená Kypr 2019 - Limassol v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Columbia Beach Resort Pissouri, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 27. červenec až středa 7. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 62990,- Kč.
 
Columbia Beach Resort Pissouri
Dovolená Kypr 2019 - Limassol v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Columbia Beach Resort Pissouri, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 5. srpen až sobota 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 36690,- Kč.
 
Columbia Beach Resort Pissouri
Dovolená Kypr 2019 - Limassol v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Columbia Beach Resort Pissouri, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pondělí 7. říjen až sobota 19. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 84 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 70290,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Limassol podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal