All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Kypr 2021/2022    >    
Paphos    >    

Paphos 2022 - Last Minute Paphos

Aktuální nabídka dovolené na Kypru. Paphos 2022 za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy. All Inclusive pobyty Paphos 2022. Last Minute Paphos.

Paphos podle termínu

Tui Blue Pioneer Beach
★★★★
 
 • 19 463 Kč

Detail

Dovolená Kypr na jaře 2022 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tui Blue Pioneer Beach, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. duben až čtvrtek 5. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 194 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19463,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru.
Cypria Maris
★★★★
👍👍👍👍
 • 16 647 Kč
 • 16 148 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  4/5 Skvělé (39 hodnocení)
  Dovolená Kypr na jaře 2022 v resortu Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cypria Maris od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. května do čtvrtek 12. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 201 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 16148,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Laura Beach
  ★★★★
  • 13 520 Kč
  • 13 250 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Kypr na jaře 2022 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Laura Beach, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. květen až čtvrtek 12. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 201 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, aktuálně v ceně 13250,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru.
  Akti Beach Village Resort
  ★★★★
  👍👍👍👍
   
  • 11 909 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (14 hodnocení)
  Dovolená Kypr na jaře 2022 v resortu Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Akti Beach Village Resort od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. května do čtvrtek 12. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 201 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 11909,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Almyra
  ★★★★★
   
  • 19 614 Kč

  Detail

  Dovolená Kypr na jaře 2022 v lokalitě Paphos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Almyra, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. květen až čtvrtek 12. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 201 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19614,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru.
  Aquamare Beach
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 10 053 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (24 hodnocení)
  Dovolená Kypr na jaře 2022 v resortu Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquamare Beach od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. května do čtvrtek 12. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 201 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10053,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Athena Royal Beach
  ★★★★
   
  • 17 981 Kč

  Detail

  Dovolená Kypr na jaře 2022 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Athena Royal Beach, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. květen až čtvrtek 12. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 201 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17981,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru.
  Azia Resort & Spa
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 15 759 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Kypr na jaře 2022 v resortu Paphos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Azia Resort & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. května do čtvrtek 12. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 201 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15759,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Constantinou Bros Asimina Suites
  ★★★★★
   
  • 26 860 Kč

  Detail

  Dovolená Kypr na jaře 2022 v lokalitě Paphos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Constantinou Bros Asimina Suites, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. květen až čtvrtek 12. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 201 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 26860,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru.
  St. George
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 13 347 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Kypr na jaře 2022 v resortu Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování St. George od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. května do čtvrtek 12. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 201 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 13347,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 21-30 z 227 nalezených

  Dovolenou Paphos 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Kypru. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Kypr vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Kypr vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Kypru vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt na Kypru si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Kypru z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Černá Hora 2021, dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021/2022 nebo například dovolenou Francie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Kypru může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Kypru si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Kypru můžete také podle kvality: např Paphos levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Kypru pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Paphos nebo sekci dovolená s dětmi.