All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Dovolená Kypr 2022/2023    >    
Paphos    >    

Coral Beach Hotel & Resort

Coral Beach Hotel & Resort - Paphos na Kypru 2022/2023. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Coral Beach Hotel & Resort na Kypru v lokalitě Paphos. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v kyperské lokalitě Paphos 2022/2023.

Coral Beach Hotel & Resort

Dovolená Kypr na jaře 2023 v letovisku Paphos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Coral Beach Hotel & Resort, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 26. duben až středa 3. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Katovice, s letem za 144 dní za aktuální cenu 23778,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kypr v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru. Na základě 48 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Coral Beach Hotel & Resort 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).

Coral Beach Hotel & Resort
Coral Beach Hotel & Resort
★★★★★
👍👍👍👍👍
 •  
  • 26.4. - 3.5.2023
  • All Inclusive
  • ✈ Katovice
  • > Více info
  • > Popis
   
  • 23 778 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (48 hodnocení)
  Dovolená na Kypru na jaře 2023 v lokalitě Paphos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Coral Beach Hotel & Resort od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 11. května do čtvrtka 18. května s cestou letecky z letiště Katovice, s odletem za 159 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 19289,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Coral Beach Hotel & Resort je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 48 cestovatelů).
  Coral Beach Hotel & Resort
  Coral Beach Hotel & Resort
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
  • 11.5. - 18.5.2023
  • Polopenze
  • ✈ Katovice
  • > Více info
  • > Popis
  • 19 484 Kč
  • 19 289 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (48 hodnocení)
  Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2023 v letovisku Paphos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Coral Beach Hotel & Resort, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 31. srpen až čtvrtek 7. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Katovice, s letem za 271 dní za aktuální cenu 22066,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování na Kypr v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí na Kypru. Na základě 48 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Coral Beach Hotel & Resort 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Coral Beach Hotel & Resort - Coral Beach Hotel & Resort
  Coral Beach Hotel & Resort
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
  • 31.8. - 7.9.2023
  • Polopenze
  • ✈ Katovice
  • > Více info
  • > Popis
   
  • 22 066 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (48 hodnocení)
  Dovolená na Kypru na podzim 2023 v lokalitě Paphos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Coral Beach Hotel & Resort od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 21. září do čtvrtka 28. září s cestou letecky z letiště Katovice, s odletem za 292 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu na Kypru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu na Kypr. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 23219,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Coral Beach Hotel & Resort je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 48 cestovatelů).

  Coral Beach Hotel & Resort - Coral Beach Hotel & Resort
  Coral Beach Hotel & Resort
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
  • 21.9. - 28.9.2023
  • Polopenze
  • ✈ Katovice
  • > Více info
  • > Popis
   
  • 23 219 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (48 hodnocení)

  Na jihozápadě Kypru se nachází město Paphos. Tento kdysi rybářský přístav je nyní frekventovaným turistickým letoviskem s mnoha významnými pamětihodnostmi. Navštívit zde můžete např. archeologický park, Dionýsův dům, či nejvýznamnější místo uctívání bohyně lásky a plodnosti, Afroditinu svatyni, která leží asi 15 km od Páfosu. Nedaleko Paphosu se také nachází hojně navštěvovaná zátoka Coral Bay, na jejíž cestě pak můžete navštívit poblíž moře se nalézající královské hrobky ze 3. stol. př.n.l..

  Dovolenou Paphos 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování na Kypru. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Kypr vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z na Kypr vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Kypru vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt na Kypru si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si na Kypru z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kostarika 2022, dovolenou Kuba 2022, dovolenou Kypr 2022/2023 nebo například dovolenou Maďarsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Madeira.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou na Kypru může být třeba doprava. Na dovolenou na Kypr 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování na Kypr letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci na Kypru si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou na Kypru můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování na Kypru pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Paphos nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal