Moře u Agia Napa - Kypr
Vlajka Kypru

Aktuální nabídka dovolené na Kypru v prosinci 2020. Last Minute zájezdy na Kypr za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci na Kypru. Kypr All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec na Kypru.

1Kypr.cz    >    

Dovolená na Kypru - prosinec 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kypr v prosinci 2020

Alexander The Great Beach Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2020 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 21890,- Kč.
 
Amavi Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2020 v lokalitě Paphos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Amavi Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 26190,- Kč.
 
Olympic Lagoon Resort Paphos-Golf
Dovolená Kypr v zimě 2020 v lokalitě Paphos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Olympic Lagoon Resort Paphos-Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 27290,- Kč.
 
Alexander The Great Beach Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2020 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 21890,- Kč.
 
Amavi Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2020 v lokalitě Paphos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Amavi Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 26190,- Kč.
 
Olympic Lagoon Resort Paphos-Golf
Dovolená Kypr v zimě 2020 v lokalitě Paphos v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Olympic Lagoon Resort Paphos-Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 27290,- Kč.
 
Achilleos City Hotel
Dovolená Kypr v zimě 2020 v lokalitě Larnaca v 3hvězdičkovém ubytování Achilleos City Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 24190,- Kč.
 
Achilleos City Hotel
Dovolená Kypr v zimě 2020 v lokalitě Larnaca v 3hvězdičkovém ubytování Achilleos City Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 34290,- Kč.
 
Achilleos City Hotel
Dovolená Kypr v zimě 2020 v lokalitě Larnaca v 3hvězdičkovém ubytování Achilleos City Hotel, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 29990,- Kč.
 
Alexander The Great Beach Hotel - Golf
Dovolená Kypr v zimě 2020 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexander The Great Beach Hotel - Golf, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, golfové, v aktuální ceně 21890,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 757 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kypr podle měsíce odjezdu

Kypr All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal