Moře u Agia Napa - Kypr
Vlajka Kypru

Constantinos The Great Beach v kyperské lokalitě Protaras s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Kypr Protaras 2019 - Constantinos The Great Beach výhodně. Last Minute zájezdy do kyperské destinace Protaras.

1Kypr.cz    >    
Protaras    >    

Constantinos The Great Beach

Vyhledávání zájezdů

Constantinos The Great Beach podle termínu

Constantinos The Great Beach
Dovolená Kypr 2019 - Protaras v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Constantinos The Great Beach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až sobota 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 13751,- Kč.
 
Constantinos The Great Beach
Dovolená Kypr 2019 - Protaras v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Constantinos The Great Beach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 3. únor až neděle 10. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 17095,- Kč.
 
Constantinos The Great Beach
Dovolená Kypr 2019 - Protaras v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Constantinos The Great Beach, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 16. únor až sobota 2. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 20312,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Protaras podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal