Moře u Agia Napa - Kypr
Vlajka Kypru

Aktuální nabídka dovolené na Kypru v říjnu 2021. Last Minute zájezdy na Kypr za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu na Kypru. Kypr All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen na Kypru.

1Kypr.cz    >    

Dovolená na Kypru - říjen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy na Kypr v říjnu 2021

Hotel Flora Maria
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Agia Napa v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Flora Maria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 14780,- Kč.
 
Best Western Plus Larco Hotel
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Larnaca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Plus Larco Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 15480,- Kč.
 
Best Western Plus Larco Hotel
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Larnaca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Plus Larco Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 17580,- Kč.
 
Best Western Plus Larco Hotel
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Larnaca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Plus Larco Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 19780,- Kč.
 
Hotel Flora Maria
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Agia Napa v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Flora Maria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 16680,- Kč.
 
Hotel Flora Maria
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Agia Napa v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Flora Maria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 15280,- Kč.
 
Hotel Sea Cleopatra Napa
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Agia Napa v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sea Cleopatra Napa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 16380,- Kč.
 
Hotel Le Chateau Lambousa
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Severní Kypr v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Le Chateau Lambousa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 16280,- Kč.
 
Riverside Premium Hotel
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Severní Kypr v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Riverside Premium Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 16980,- Kč.
 
Hotel Club Simena
Dovolená Kypr na podzim 2021 v lokalitě Severní Kypr v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Club Simena, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 14780,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bezbariérový přístup
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 881 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Kypr podle měsíce odjezdu

Kypr All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal