Moře u Agia Napa - Kypr
Vlajka Kypru

Lapida Garden Hotel s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Kypru v lokalitě Severní Kypr - Lapida Garden Hotel. Last Minute pobyty v kyperské lokalitě Severní Kypr 2019.

1Kypr.cz    >    
Severní Kypr    >    

Lapida Garden Hotel

Vyhledávání zájezdů

Lapida Garden Hotel podle termínu

Lapida Garden Hotel
Dovolená Kypr 2019 - Severní Kypr v 3hvězdičkovém ubytování Lapida Garden Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 4. srpen až neděle 11. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % v aktuální ceně 15497,- Kč.
 
Lapida Garden
Rekreace na dovolené v lokalitě Severní Kypr, v ubytovacím zařízení Lapida Garden s počtem hvězdiček: 3 od Dovolena.cz. Počet nocí 8, v termínu neděle 25. srpna 2019 do neděle 1. září 2019. Přeprava letecky, s odletem za 41 dní, se stravou snídaně - letní zájezd za levnou cenu 12730 CZK.
 
Lapida Garden Hotel
Dovolená Kypr 2019 - Severní Kypr v 3hvězdičkovém ubytování Lapida Garden Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 15. září až neděle 22. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % v aktuální ceně 13819,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Severní Kypr podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal