Moře u Agia Napa - Kypr
Vlajka Kypru

Oscar Park Hotel s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená na Kypru v lokalitě Severní Kypr - Oscar Park Hotel. Last Minute pobyty v kyperské lokalitě Severní Kypr 2019.

1Kypr.cz    >    
Severní Kypr    >    

Oscar Park Hotel

Vyhledávání zájezdů

Oscar Park Hotel podle termínu

Oscar Park Hotel
Dovolená Kypr 2019 - Severní Kypr v 3hvězdičkovém ubytování Oscar Park Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červenec až čtvrtek 18. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 33790,- Kč.
 
Oscar Park Hotel
Dovolená Kypr 2019 - Severní Kypr v 3hvězdičkovém ubytování Oscar Park Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 12. srpen až pondělí 19. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 23990,- Kč.
 
Oscar Park Hotel
Dovolená Kypr 2019 - Severní Kypr v 3hvězdičkovém ubytování Oscar Park Hotel, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až pondělí 2. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 29590,- Kč.
 
Oscar Park Hotel
Dovolená Kypr 2019 - Severní Kypr v 3hvězdičkovém ubytování Oscar Park Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. září až pondělí 9. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 23990,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Severní Kypr podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal