All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Kypr 2021/2022    >    

Dovolená na Kypru - srpen 2021

Dovolená Kypr v srpnu 2021. Aktuální nabídka dovolené na Kypru v srpnu 2021. Zájezdy Kypr za nejvýhodnější ceny online.

Kypr v srpnu 2021

Acapulco Beach Family Bungalow Resort
★★★★★
👍👍👍👍👍
4.3/5 Fantastické (2286 hodnocení)
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Kypr v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Acapulco Beach Family Bungalow Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Košice, s odletem za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % aktuálně ceně 37082,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Salamis Bay Conti
★★★★★
👍👍👍👍👍
4.4/5 Fantastické (1815 hodnocení)
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Kypr v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Salamis Bay Conti, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Košice, s odletem za 87 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 %, v aktuální online ceně 36084,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Noahs Ark Deluxe Hotel & Spa
★★★★★
👍👍👍👍👍
4.5/5 Fantastické (488 hodnocení)
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Kypr v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Noahs Ark Deluxe Hotel & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % aktuálně ceně 27990,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Leonardo Cypria Bay
★★★★
👍👍👍👍
3.9/5 Skvělé (28 hodnocení)
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Cypria Bay, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Košice, s odletem za 87 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální online ceně 44829,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Leonardo Plaza Cypria Maris Beach
★★★★
👍👍👍👍
3.9/5 Skvělé (35 hodnocení)
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Plaza Cypria Maris Beach, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Košice, s odletem za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % aktuálně ceně 48700,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
St. Raphael Resort
★★★★★
👍👍👍👍👍
4.1/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Limassol v luxusním 5hvězdičkovém ubytování St. Raphael Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Košice, s odletem za 87 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální online ceně 49745,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Merit Cyprus Garden
★★★★
👍👍👍👍👍
4.4/5 Fantastické (155 hodnocení)
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Kypr v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Merit Cyprus Garden, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % aktuálně ceně 21290,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Salamis Bay Conti Hotel
★★★★★
👍👍👍👍👍
4.4/5 Fantastické (1815 hodnocení)
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Kypr v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Salamis Bay Conti Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 87 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální online ceně 25590,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Leonardo Cypria Bay
★★★★
👍👍👍👍
3.9/5 Skvělé (28 hodnocení)
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paphos v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Leonardo Cypria Bay, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Košice, s odletem za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % aktuálně ceně 27992,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Concorde Luxury Resort
★★★★★
👍👍👍👍👍
4.7/5 Fantastické (173 hodnocení)
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Severní Kypr v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Concorde Luxury Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 87 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 49579,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 1667 nalezených

Dovolenou Kypr 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy na Kypr vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Kypru vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt na Kypru si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si na Kypru žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Srí Lanka srpen, Španělsko srpen, Thajsko srpen nebo například dovolenou Tunisko srpen? Další možností je třeba Turecko srpen.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Mezi nejznámější a nejnavštěvovanější místa na Kypru, které si mnoho turistů volí za svou All Inclusive dovolenou, patří zejména: Severní Kypr, Agia Napa, Larnaca, Limassol, Paphos, či Protaras.

Severní Kypr

Severní Kypr je vyhledáván nejen pro nepřeberné množství historických památek, ale také se pyšní krásnou přírodou a výbornými plážemi. Navštívit zde můžete zajímavá místa jako je okouzlující město Kyrenia s krásným přístavem, jehož přístup střeží mohutný hrad. Za městem Kyrenia se pak nachází vesnička Bellapais, kde můžete obdivovat ruiny gotického klášterního kostela. Na východním pobřeží pak navštivte Famagustu, přístav, kde na vás dýchne lehká vůně Orientu. Asi 10 kilometrů od Famagusty leží antické město Salamis, jež bylo kdysi útočištěm řeckých umělců a kde se nalézá zajímavé římské divadlo, jež mívalo kdysi kapacitu až 15 000 diváků. Také poloostrov Karpasia stojí jistě za vidění. Naleznete zde jeden z nejzachovalejších hradů, zvaný Kantara, či kdysi významné poutní místo, křesťanský klášter Agias Trias. Milovníci moře ať jistě zavítají na překrásnou pláž Golden Sands Beach.

Agia Napa

Agia Napa, jedno z nejznámějších letovisek se může svým návštěvníkům na All Iclusive dovolené pochlubit krásnými písčitými plážemi (např. pláží Nissi, dále Makronisos, či pláží Kryo Nero), ale také pověstným bohatým a rušným nočním životem. Z památek pak určitě stojí za zhlédnutí v centru města se nacházející pěkný benátský klášter, jež byl založen kolem roku 1530.

Larnaca

Město Larnaka, jež leží u moře, se může chlubit jedněmi z nejkrásnějších městských kyperských pláží. V Larnace pak také naleznete hlavní kyperské mezinárodní letiště a rušný přístav. Pokud se vydáte do zdejších muzeí, nezapomeňte navštívit Okresní archeologické muzeum Larnaka, dále Pieridesovo muzeum, či Muzeum města Larnaka. Z památek zde jistě stojí za povšimnutí nejvýznamnější městský kostel Agios Lazaros, který je zasvěcen právě onomu Lazarovi, kterého Kristus dle legendy vzkřísil z mrtvých. Poblíž města pak můžete navštívit slané jezero, které bylo kdysi cenným zdrojem příjmů Larnacy.

Limassol

Toto přístavní město, kde se kloubí moderní podnikání se starou architekturou, se řadí mezi druhé největší město ostrova. V Limassolu naleznete vzkvétající turismus a tomu uzpůsobené velké množství rozlehlých hotelových komplexů, restaurací, živých nočních klubů a barů. Milovníci památek mohou navštívit poblíž starého přístavu stojící Limassolský hrad ze 14. stol., či mimo město se nacházející ruiny antického města Amathous (13 km východně od Limassolu). Ten kdo prahne po nakupování, nechť ať zamíří do srdce starého města, kde nalezne rušnou tržnici s rozmanitým zbožím. Kdo si naopak chce od ruchu odpočinout, ať si udělá procházku do zdejšího příjemného městského parku.

Paphos

Na jihozápadě Kypru se nachází město Paphos. Tento kdysi rybářský přístav je nyní frekventovaným turistickým letoviskem s mnoha významnými pamětihodnostmi. Navštívit zde můžete např. archeologický park, Dionýsův dům, či nejvýznamnější místo uctívání bohyně lásky a plodnosti, Afroditinu svatyni, která leží asi 15 km od Páfosu. Nedaleko Paphosu se také nachází hojně navštěvovaná zátoka Coral Bay, na jejíž cestě pak můžete navštívit poblíž moře se nalézající královské hrobky ze 3. stol. př.n.l..

Protaras

Letovisko Protaras nabízí svým návštěvníkům několik menších příjemných zálivů, krásné písečné pláže a průzračně čisté moře vybízející ke koupání.