Moře u Agia Napa - Kypr
Vlajka Kypru

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Protaras v srpnu 2021. Zájezdy na Kypr za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu na Kypru. Protaras All Inclusive - pobyty Kypr s ubytováním v luxusních hotelech.

1Kypr.cz    >    
Protaras    >    

Dovolená Protaras v srpnu - Srpen na Kypru

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Protaras v srpnu 2021

Constantinos The Great
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Protaras v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Constantinos The Great, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Košice, s odletem za 193 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 29908,- Kč.
 
Sunrise Jade
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Protaras v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sunrise Jade, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 12. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 31097,- Kč.
 
Constantinos The Great
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Protaras v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Constantinos The Great, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 24459,- Kč.
 
Louis Nausicaa Beach
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Protaras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Louis Nausicaa Beach, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 12. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 49462,- Kč.
 
Sunrise Pearl Hotel & Spa
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Protaras v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sunrise Pearl Hotel & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 12. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Košice, s odletem za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 46722,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Fitness
 • Wifi zdarma
 
Anastasia Beach
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Protaras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Anastasia Beach, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 12. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 47871,- Kč.
 
Capo Bay
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Protaras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Capo Bay, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 34191,- Kč.
 
Crystal Springs Beach
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Protaras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Crystal Springs Beach, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 53721,- Kč.
 
Golden Coast Beach
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Protaras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golden Coast Beach, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 12. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 42921,- Kč.
 
Jacaranda Apartmán
Dovolená Kypr v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Protaras v 3hvězdičkovém ubytování Jacaranda Apartmán, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 194 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 38061,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Tenis
 

Zobrazeno 1-10 z 88 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Protaras podle měsíce odjezdu

Protaras All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal